Haberler

POWERVİSİON S1 GİMBAL

PowerVision S1, standart boyutlu rastgele bir akıllı telefonla çalışmak üzere tasarlanmış bir taşınabilir gimbal sabitleyicidir. Tamam, bu yeni bir şey değil, fakat kalabalık bir pazarda PowerVision S1, eşsiz ve yenilikçi dizaynıyla çok sayıda öteki taşınabilir gimballere karşı öne çıkmayı başarıyor. S1 bir sırt çantası yahut ceket cebine düzgünce giren bir boyuta sahiptir. Tasarım, küçük bloğu tam özellikli bir yalpaya dönüştürmek için kolları açıp döndürmenizi sağlayan ustalıkla bir dizi kapı ve menteşeye sahip bir transformatör oyuncağına misal.

İmal ve İşleme

PowerVision S1’in yapısı plastik olsa da kalitesi çoklukla taşınabilir gimbal stabilizatörleriyle ilişkilendirildiğinde çok daha güzel. PowerVision yalnızca tasarım hakkında değil, birebir vakitte gereçler hakkında da dikkatlice düşünmüştür. Tasarım açısından S1 başka gimballerden büsbütün farklıdır. Üç eksenli stabilizasyonun kollarını ve yapısını göstermek yerine, S1 yalnızca beğenilen bir halde yuvarlatılmış kenarları olan düzgün bir dikdörtgen kutudur. Ana dikey kolun yana gerçek düzgün bir halde katlandığını görebileceğiniz üzere, bu kutu büsbütün detaydan mahrum değildir, fakat bunun dışında ünitenin çizgileri çok şık ve kolaydır.

PowerVision S1’in katlanması dört adımlı bir süreçtir. Evvel ön kapı, sonra kol üst katlanır, üst kısım döndürülür ve son olarak yuva dışarı çevrilir. Süreci öğrendikten sonra katlamak birkaç saniye sürer. Daha sonra ünitenin altında, aşağı gerçek dönen bir takviye koluyla dışarı çıkan iki bacak bulunur. Bu yerleşik tripod telefonun monte edilmesi için dikey olarak konumlandırılmasını sağlar. PowerVision, telefon montajı için birkaç seçenek sunar. Birinci olarak klâsik kelepçe var ve bu gimbale bağlandığında onu yerinde tutan bir manyetik ped içeriyor.

Özellikler

İlk olarak, PowerVision S1 üç renk seçeneğiyle sunulur; siyah, yeşil ve mavi; bu renkler büsbütün estetik olsa da gördüğümüz kadarıyla en büyük özelliği eşsiz katlanır tasarımı; bu, başka taşınabilir gimbal stabilizatörlerine kıyasla onu çok daha uygun bir tahlil haline getirir. Manyetik montaj sistemi DJI tarafından kullanılan tarza benziyor. PowerVision manyetik montaj sistemi, tokayı gimbalin çok ötesine taşıyarak dolaplara, duvarlara, otomobil gösterge panellerine ve küçük diskleri yapıştırabileceğiniz her şeye monte etmenizi sağlayan bir telefon montaj tahlili sunar.

Gimbal özellikleri kelam konusu olduğunda, PowerVision kullanılabilirliğe odaklandı. Hareket Denetimi, süratli başlat-dur kaydı sağlar ve Uygulamayı birinci başlattığınızda, kullanabileceğiniz en yaygın seçeneklerden birkaçında size yol gösterir. S1 ayrıyeten Uygulama aracılığıyla PowerFollow ve AI İzleme sunar; her ikisi de bir simgeye dokunularak süratle seçilebilir. Ayrıyeten PowerFollow isminde çok akıllı bir özellik var; bu, seçtiğiniz akış platformu aracılığıyla Canlı Akış yapmadan evvel uygulamada aktifleştirilir. Bu özellik etkinleştirildiğinde, siz beş parmağınızı kameraya tutana kadar art planda kalır, akabinde AI izleme devreye girer. Böylelikle, izleme özelliğini Facebook, WhatsApp yahut aklınıza gelebilecek çabucak hemen tüm uygulamalardan kullanabilirsiniz. Son olarak, uyumlu aygıtlar için kablosuz şarj istasyonu olarak kullanılmasını sağlayan gimbalın ikili kullanımı vardır.

POWERVİSİON S1 GİMBALA SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu