Haberler

Satın Alabileceğiniz 9 Temel Akıllı Telefon Aksesuarı

Günümüzün akıllı telefonları epey mükemmel ve bunlar için bir çok telefon aksesuarı bulunmakta. Android akıllı telefonlar ve iPhone’lar, milyonlarca mükemmel uygulama ve oyun içeren birtakım olağanüstü donanım ve işletim sistemleriyle birlikte gelir. Yani, bu günlerde yeni bir akıllı telefon satın aldığınızda mükemmel bir pakete sahip oluyorsunuz. Fakat akıllı telefonlar, kusursuz aksesuarlar kullanılarak geliştirilebilen bir platformdan diğer bir şey değildir. Birtakım akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanmış aksesuarlar bulunurken, birtakım aksesuarlar çabucak hemen tüm aygıtlarla uyumludur. Bu nedenle, 2023’te satın alabileceğiniz akıllı telefonlar için en temel 20 aksesuara bir göz atıyoruz.

Eksiksiz bir tecrübe için satın almanız gereken en uygun 20 akıllı telefon aksesuarını burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki ilişkiye tıklayabilir ve ilgili gadget’a meselesiz bir formda geçebilirsiniz. Ayrıyeten aşağıdaki küçük açıklamalarımızı inceleyebilir ve aksesuarlarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

1- Taşınabilir Şarj Aletleri (Telefon Aksesuarı)

Taşınabilir şarj aygıtları yahut güç bankaları bugünlerde neredeyse herkesin satın aldığı bir şey ve bunun nedeni, akıllı telefonunuzun pil kapasitesi ne olursa olsun, asla kâfi olmaması.

Telefon aksesuarı – Taşınabilir Şarj aygıtı

Neredeyse tüm aygıtlarınızı kapsayan bir güç bankası arıyorsanız, üç temas noktası, biri Qualcomm’un Quick Charge 3.0 teknolojisini destekleyen iki USB ilişki noktası ve bir USB Type-C ilişki noktası içeren Philips 22.5W PD 4 Portlu 10000 mAh almalısınız.

2- Araç Bağlantıları (Telefon Aksesuarı)

Arabanızla gezinirken akıllı telefonunuzu kullanma eğilimindeyseniz, (örneğin navigasyon uygulaması) bir araç montajı almalısınız. Elbette evvel güvenlik, arama yapmak ve cevaplamak için kesinlikle yol kenarına çekin ve inançlı olduğunda arayın yada cevaplayın.

Otomobilin havalandırmasına sabitlenen Ugreen Mekanik Araç İçi Telefon Tutucu da alabilirsiniz.

Telefon aksesuarı – Araç için telefon tutucu

3- Selfie Çubukları (Telefon Aksesuarı)

Telefon aksesuarı – Selfie Çubuğu / Monopod / Tripod

Selfie’ler bugünlerde çok revaçta ve şayet selfie çekmeyi seviyorsanız, şahane bir selfie çubuğu almayı planlıyor olmalısınız, değil mi? Çok sayıda selfie çubuğu mevcut olsa da, Alüminyum Üst Kalite Selfie Çubuğu öneriyoruz. Bir öbür teklif ise tripod, bilhassa sabit bir alanda kullanım için ülkü. Telefon İçin Ayarlanabilir Açılı Küçük Tripod

Telefon aksesuarı – Tripod

4- USB OTG Flash Sürücüler

Android akıllı telefondaki USB OTG özelliği bir müddettir burada ve onu birçok farklı biçimde kullanabilirsiniz. Bunu söyledikten sonra, epeyce mütevazı bir dahili depolama alanına sahip bir akıllı telefonunuz olduğunda bilhassa kullanışlı oluyor.

Bilgisayarlar için taşınabilir sabit şoförler ne ise, akıllı telefonlar için de USB OTG flash şoförler odur. Bir Android akıllı telefon sahibiyseniz, çok sayıda olağanüstü USB OTG flash şoför bulunmaktadır. Bir microUSB OTG flash şoför arıyorsanız, ORICO-OTG adapter satın alabilirsiniz.

Orico OTG Adaptör

5- Bluetooth Kulaklıklar – Earbuds

Çoğu akıllı telefon, çok yeterli olan lakin mükemmel olmayan bir kulak içi kulaklıkla gelir. Fakat, şayet bir müzik tutkunuysanız, alacağınız birinci aksesuar düzgün bir kulaklıktır.

iPhone’lar, OnePlus 7, en yeni Note 10 ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm yeni akıllı telefonlar kulaklık jakını iptal ettiğinden, dünya kablosuz hale geliyor. Eski kablolu kulaklığınızı kullanmak için adaptör kullanabilseniz de, yeterli bir kablosuz kulaklığa yatırım yapmanızı öneririm. TWS aptX özellikli teklifimiz ise Ugreen HiTune X5 TWS Bluetooth 5.2 aptX Kablosuz Kulaklık

TWS aptX Bluetooth Earbuds

6- Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – (Telefon Aksesuarı)

Bazı akıllı telefonlar harika hoparlörlere sahipken, kimileri yetersiz ses kalitesi sunar. Bu durumda, farklı seyahatlerinizde çarçabuk taşıyabileceğiniz taşınabilir bir Bluetooth hoparlör almak her vakit daha uygundur.

Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – (Telefon Aksesuarı)

7- Araç Şarjları

Taşınabilir şarj aygıtlarını her vakit kullanabilseniz de, her vakit yanınızda taşımak güç olabilir. Bu nedenle, hareket halindeyken Android akıllı telefonunuzu yahut iPhone’unuzu şarj etmek istiyorsanız, bir araç şarj aygıtı edinmelisiniz.

Bu listedeki öteki birden fazla aksesuar üzere, mükemmel araç şarj aygıtlarının sonu yok, hatta kimileri çok işlevli.

ORICO – 5 Yuvalı Araç Şarjı

8- Çok Noktalı Duvar tipi Şarj Adaptörü – (Telefon Aksesuarı)

Birden fazla akıllı telefon ve aygıtla, kullanıcıların bunları birebir anda şarj etmesi zorlaştı. Lakin endişelenmeyin, çok irtibat noktalı duvar şarj aygıtları bu özel sorunu çözebilir. Birden çok USB A irtibat noktasıyla birlikte gelir ve dört adede kadar aygıt bağlayabilirsiniz. En güzel yanı, şarj suratının epey yüksek olması ve 100W’a kadar çıkabilmesidir. Bu nedenle, her türlü akıllı telefon ve aygıtla uyumlu en uygun çok ilişki noktalı duvar şarj aygıtını istiyorsanız, Ugreen Şarj Aygıtlarını tercih edin.

Gan X 100W 4 Portlu PD USB-C Süratli Şarj Aygıtı

9- Telefon Tutucular – (Telefon Aksesuarı)

Günümüzde akıllı telefonlar artık bir çok farlı emelle kullanılmakta, örneğin mutfakta salata hazırlamanız gerekiyor ancak dizinizi izlemeye devam etmek istiyorsunuz, neyseki Netflix telefonunuzda ve mutfağa gidip işinize devam edebilirsiniz, ama bir türlü telefonu nereye bırakacağınızı bulamadınız. İşte tamda bu durumlar için telefon tutucular süratle kıymetli aksesuarlar haline geldiler. Bizim teklifimiz ORICO modelleri.

Cep Telefonu Tutacağı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu