Drone

DJI MATRICE 30 SERİSİ

Matrice 30T, düşük tartıda yüksek kaliteli görüntü sunmak için telemetre ile birleştirilmiş yüksek ışıktan geniş açı ve yakınlaştırmalarına sahip çok eğimli kameralar içerir. Matrice 30T, kamu insanlık için kritik ehemmiyete sahip bir termal sensör ile bir adım daha ileriye gidiyor. Bu iki DJI kurumsal dron, piyasadaki en güçlü ticari dronlardan kimilerini temsil ediyor.

ÜSTÜN UÇUŞ PERFORMANSI

Matrice 30T, uçuşunuzu her zamankinden daha yumuşak hale getiren yükseltilmiş uçuş performansı özelliklerine sahiptir. Kurumsal drone, azamî 82,8 km/s sürat ile eşleştirilmiş 41 dakikaya kadar uzatılmış uçuş mühleti sağlar. Bu, vazifenizde size daha fazla esneklik sunmak için uçuş sürenizi ve menzilinizi uzatarak evvelki dronlardan daha fazla alanı keşfetmenize imkan tanır.Saatte 54 km’ye kadar rüzgarlara dayanabilir ve hava şartları ne olursa olsun hava şartlarına karşı güvenliğini sağlayan toz ve su geçirmezlik için IP55 derecesine sahiptir.

Son olarak, Matrice 30 serisi, -20°C ile 50°C ortasında bir çalışma sıcaklığı aralığına ve deniz düzeyinden azamî 7000 m yüksekte hizmet tavanına sahiptir, bu da onu kamu güvenliğinden altyapı kontrollerine kadar çeşitli uygulamalar için uygun bir seçim haline getirir.

KOMPAKT, KATLANABİLİR TASARIM

Uzak bir yerde gözetleme yapıyor yahut arama ve kurtarma yapıyor olun, taşınabilirlik, rastgele bir ticari drone’nun en kıymetli istikametlerinden biridir. DJI Matrice 30T, yalnızca 3,77 kg yükle hafiftir ve taşınabilir. Katlanabilir kolları ve kompakt tasarımı ile depolamak yahut taşımak hiç olmadığı kadar kolaydır. Drone, kompakt boyutuna katlandığında, M30’u bir sırt çantasına kolaylıkla sığdırabilir ve yürüyerek taşıyabilirsiniz.

Drone’u açarken, kilidin yanlışsız biçimde yerine oturmadığını size bildiren kollar için menteşelerde bir kol kilidi fonksiyonu vardır. Bu özellik, drone’u uçurmak inançlı olana kadar kalkışı yasaklayacaktır. Bu dinamik tasarım sayesinde, dronun konuşlandırılmasını evvelki modellere nazaran çok daha kolay hale getiren, yükleri yahut iniş gruplarını söküp takmanıza gerek kalmayacak.

GÜÇLÜ KAMERA

DJI Matrice 30 serisindeki her iki ticari drone da inanılmaz derecede yüksek kalitede görüntü çekebilen güçlü kameralarla birlikte gelir.DJI M30, üç sensörün bir kombinasyonunu içeren entegre bir kamera gimbal ünitesine sahipken, M30T, Zenmuse H20T’ye benzeyen dördüncü bir sensör içerir.


Hem M30 hem de M30T’de, 16x Optik yakınlaştırma ve 200x maks. hibrit yakınlaştırma yapabilen 48 MP yakınlaştırma kamerası vardır. Her iki drone da 84° görüş alanına sahip 12 MP geniş açı içeriyor. Bu sensörler, 30 fps’ye kadar 4K çözünürlükte inanılmaz derecede detaylı görüntüler çekmek için birlikte çalışır. FPV kamera, yeri ve silüeti gündüz ve gece net bir formda görünür kılan düşük ışık ayarlarına sahiptir ve günün hangi saatinde olursa olsun inançla uçmanıza imkan tanır. Düşük ışık şartlarında parlak, net imajlar yakalama yeteneğinizi daha da geliştirmek için Akıllı Düşük Işık Fotoğrafını da kullanabilirsiniz. Akıllı, yanlışsız bir formda ölçebilen ve incelemeler ve arama geleceğimiz için 1,2 km kadar kâfi olan bir Lazermetredir.

MÜKEMMEL GÜVENLİK

Üstün hava şartlarına dayanıklılık özelliklerine ek olarak, Matrice 30 serisi, uçuş güvenliğini artırmak için 360 derece manilerden kaçınma özelliğine sahiptir. Drone, altı tarafında çift görüşlü ve ToF sensörleri içerir ve size 38 metreye kadar olan pürüzleri algılayabilen görsel ve kızılötesi sensörlerin bir kombinasyonunu sunar. Bu sensörlere ek olarak, Yedekli Çift IMU, Pusula, GNSS ve Akıllı Uçuş Pillerinin tümü, uçuş durumu ne olursa olsun M30 serisinin inançlı olmasını sağlar. Uçuş güvenliği, yerleşik ADS-B alıcısı tarafından desteklenen DJI AirSense tarafından daha da geliştirildi. Bir sıhhat idare sistemi, kritik bileşenlerin durumunu gerçek vakitli olarak izlemek için çalışır. Bu, uçuş sırasında bir motor yahut pervanenin arızalanması durumunda, iniş sırasında dronun güvenliğini sağlamak için üç pervaneli acil iniş gerçekleştirebileceğiniz manasına gelir.

YÜKSELTİLMİŞ İLETİM SİSTEMİ

DJI, irtibatı geliştirmek ve menzili genişletmek için dinamik iletim sistemi olan OcuSync’i yükseltmek için daima çalışıyor. Hem Matrice 30 hem de Matrice 30T, Ocusync Enterprise irtibat sisteminin en son sürümü olan OcuSync 3 Enterprise ile birlikte gelir. OcuSync 3 Enterprise, üç kanallı 1080p görüntü iletimini ve giriş beslemeleri ortasında meselesiz geçişi dayanaklar. Sistem, karmaşık ortamlarda bile dengeli iletim sağlamak için ikisi çıkarılabilir olan dört yerleşik anten tarafından desteklenir. Hatta görüntü iletimini uzak yahut başka kuvvetli çalışma ortamlarında sabit tutmanıza imkan tanıyan isteğe bağlı bir 4G dongle olan DJI Hücresel Modülü kullanarak kontağınızı geliştirebilirsiniz.

YEPYENİ UZAKTAN KUMANDA

DJI Matrice 30 serisi, çok sayıda çok sayıda uygulama için yararlı olacak biçimde kapsamlı bir uzaktan kumandalı DJ olan RC Plus ile birlikte gelir. RC Plus, IP54 ve sune direncine sahiptir ve -20°C ortası soğuk ve sıcakta kalabilir. Uzuntisiz uzun mühletler boyunca uzun çalışmasını sağlayan çalışırken değiştirilebilir uyumlu harici pile ek olarak uzun ömürlü dahili bir pile sahiptir. Kombine pil sistemi, RC Plus’a 6 saatlik bir ekran açık kalma mühleti sağlar.

AKILLI UÇUŞ BATARYASI ŞARJ İSTASYONU

Bir vazifesi gerçekleştirmek için uzak bölgelere seyahat ederken, istediğiniz son şey ticari dronunuzun pilinin bitmesidir. DJI Matrice 30 serisi, birebir anda dört çift TB30 Akıllı Uçuş Pili ve bir çift RC Plus pili şarj edebilen bir şarj istasyonu ile birlikte gelir. Her bir çiftin %20’den %90’a şarj olması sırf 30 dakika sürer, bu da gecikmeden tekrar kullanmanızı sağlar. BS30 Akıllı Pil Şarj İstasyonu, pilleri şarj etmek için üç farklı modla birlikte gelir. Standart Mod, her bir çift pili her seferinde %100 oranında şarj eder. Lakin pilleri uzun müddet tam şarjlı tutmak ziyan verebilir. Piller de azalan bir oranda şarj olur, bu da şarjın son %10’unun hayli uzun sürmesine neden olur. Bu nedenle, her bir çifti %90’a şarj etmek için çift başına 30 dakika süren ve bir sonraki çifti şarj ederken bekleme modunda tutan Uçmaya Hazır Modu da sunar. Son mod, her bir çifti %50’ye kadar şarj eden ve pilin ömrünü artıran Depolama Modu’dur.

DJI MATRİCE SERİSİ İÇİN OYUNCAKHOBİ MAĞAZAMIZA GÖZ ATINIZ.

Başa dön tuşu